Ako Ivan H. veselo porušuje volebné moratórium...

Autor: Michal Pavlásek | 26.11.2010 o 10:40 | (upravené 26.11.2010 o 11:10) Karma článku: 5,84 | Prečítané:  2349x

Ivan H. je asi nad zákonmi, on volebné moratórium dodržiavať nemusí. Reklamy na internete sa dajú zaplatiť na presné časy. To ale Ivana H. netrápi - v pohodičke si zaplatí ich zverejňovanie počas moratória. Niektorí ľudia si asi za svoje dávne zásluhy myslia, že zákony a slušnosť sú tu len pre iných.

Vzhľadom na volebné moratórium budem písať dosť cenzúrovane a krátko. Aj fotka je preto taká, aká je - rozmazaná.

Už včera hovorca mesta Martin B. počas moratória rozposielal emaily na mailinglist zaregistrovaných obyvateľov mesta s odkazom na tesne pred moratóriom zverejnený rozhovor, ktorý sa dotýkal aj dosť vážnych tém volebnej kampane v meste Ž***a, v ktorom bol dosť výrazne obhajovaný súčasný primátor Ivan H. To bolo ešte tak na hrane, zvyknutí sme aj na horšie.

Ale dnes som sa už naozaj vytočil. Reklamy na internete sa dajú zaplatiť na presné časy. Čiže aj lepšie cvičená opica ich dokáže načasovať na presný čas, aby sa nezverejňovali v (samozrejme inak nezmyselnom, ale stále platnom) moratóriu. Ivan H. si ale v pohode zaplatí reklamnú kampaň aj na počas moratória.

Dôkaz z  26.11.2010 cca 10:00 (po kliku je väčší obrázok, aj s hodinami):

harman2.png

Podľa včerajších článkov na sme.sk:

„Kampaň sa začína 17 dní a končí sa 48 hodín pred začiatkom volieb. Vedenie kampane mimo určeného času je zakázané,“ píše sa v zákone o voľbách do orgánov obcí.

Ten istý zákon, schválený ešte v roku 1990, vysvetľuje, že kampaň je okrem inzercie v tlači, rádiách či televíziách aj propagácia kandidátov na bilbordoch či plagátoch a rôzne ďalšie podporné aktivity."

Viac info: http://www.sme.sk/c/5654243/o-dva-dni-su-volby-zacina-sa-hra-na-moratorium.html#ixzz16INzOeEK

 

Komentárov takejto arogancie a dodržiavania zákonov sa vzhľadom na volebné moratórium zdržím, obraz nech si urobí každý sám.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?